Koupaliště má dobré technické zázemí, je neustále upravováno a disponuje všemi potřebnými certifikáty potřebnými pro provoz a to zejména neustále aktualizovaným potvrzením okresní hygienické stanice o nezávadnosti vody. Návštěvníci mají k neustálé dispozici restauraci a kiosek pro občerstvení, dále půjčovnu loděk, šlapadel, badmintonu, stolního tenisu, úschovnu jízdních kol, nohejbalového a volejbalového hřiště a v neposlední řadě jsou k dispozici dva nově vybudované kurty pro plážový volejbal.Koupaliště taktéž disponuje obnovenou písečnou pláží a rozsáhlými travnatými plážemi, které jsou pravidelně upravovány a sekány. Doplňkové služby jsou neustále rozšiřovány a v plánu jsou další atraktivní vylepšení a zajímavosti.

Příjezd ke koupališti je řešen samostatnou příjezdovou komunikací, která vede k prostornému parkovišti, jež je již součástí areálu.Parkovat je taktéž možné za poplatek přímo v oploceném areálujež skýtá větší bezpečí a jistotu zejména pro majitele dražších vozidel. Denní vstupné je rozčleněno do dvou skupin a to pro dospělé a děti, přičemž vstupné pro mladistvé činí přibližně polovinu vstupného pro dospělé. Pro všechny návštěvníky je též poskytována možnost zvýhodněných permanentních vstupenek, které mají celosezónní platnost a jsou cenově velice příznivé. Poloviční slevy na vše mají taktéž všichni „handicapovaní“, návštěvníci, kteří se prokáží platnou průkazkou „ZTP“

Provoz koupaliště je v letních měsících zajištěn 24 hod. denně a to i v době, kdy v areálu není služba, prostřednictvím telefonních čísel, kdy v případě navázání kontaktu pověřený pracovník dorazí do 10. min. Ceny příslušných služeb jsou ve zvláštní sekci, včetně všech potřebných telefonních i internetových kontaktů. Po navázání kontaktu v případě zahraničních návštěvníků a zájemců o informace spojené s jakoukoliv částí provozu, je možná komunikace v Angličtině, Němčině i Francouzštině.
Občerstvení

pro návštěvníky koupaliště je zajištěno a připraveno ve stánku s jednoduchým výběrem teplých i studených pokrmů a nápojů, samozřejmě že na milovníky zmrzliny a různých mlsacích záležitostí je myšleno a výběr je udržován pestrý. Pokud jste spíše na slané (a nezdravé) pochutiny, vyhovíme také. Vše můžete zapít točeným pivem, minerálkou či limonádou různých značek, zajíst grilovanou klobáskou a dorazit se kávičkou.